• Zeróweczka żegna lato
    20.09.2018

Starszaki z zerówki  która ma swoją siedzibę w PSP nr 1 w ostatni czwartek żegnały lato na działce swojej koleżanki Kornelii.Podczas pięknej pogody, fantastycznej atmosfery i scenerii układając bukiety z kwiatów i ziół, degustując pyszne owoce bawiliśmy się radośnie.

Dzieciaki i panie serdecznie dziękują Mamom Kornelii i Igi za przygotowanie tak wielu wspaniałych atrakcji.

Jak Zeróweczka żegnała lato 2018 możecie Państwo zobaczyć w zakładce : Albumy Picasa.

• Przedstawienie o Krasnalku NIcponiu
    21.09.2018

W ostatnią środę wszystkie dzieci (nawet te z Gr.I i II) obejrzały przedstawienie pt."Przygody Krasnalka Nicponia" w wykonaniu ulubieńca  naszych przedszkolaków- pana Seweryna Mastyny, aktora współpracującego między innymi z Teatrem Muzycznym w Lublinie.

Zabawa była doskonała, wybuchy śmiechu co chwilę, widownia  zaangażowana w przebieg spektaklu - zobaczcie Panstwo fotografie w naszym Albumie Picasa.

• Przedszkolaki rysują

Przedszkolaki z grupy IV i V na prośbę pracowników miejskiej biblioteki wykonały prace plastyczne przedstawiające bohaterów bajek dla dzieci. Prace naszych wychowanków w formie naklejek będą zdobiły witrynę filii biblioteki miejskiej  przy ulicy Lesnej.Projekt pt."Kolorowa Biblioteka"z wykorzystaniem prac dzieci wykonuje p.Tomasz Wróblewski.O możliwości obejrzenia gotowego dzieła poinformujemy w osobnym poście.

Prace dzieci można oglądać w Albumie Picasa.

• Nowy rok szkolny 2018/2019 pod hasłem - NIEPODLEGŁA

Nowy rok czas zacząć!

Wszystkim rodzicom i dzieciom życzymy powodzenia.Debiutującym Przedszkolakom chcemy dodać odwagi(bo jak nie my, to kto?)Głowa do góry!Będzie dobrze!Wprzedszkolu jest super!Na 122%!(tak śpiewali przed wakacjami nasi absolwenci).

A za rok- za rok, znów będą wakacje...

Nowy rok szkolny 2018/2019 pod hasłem - NIEPODLEGŁA - Obrazek 1

• 20.08.2018

Zapraszamy serdecznie rodziców dzieci , które w nowym roku szkolnym 2018/2019 będą naszymi wychowankami na pierwsze spotkanie. Spotkanie odbędzie się w naszym Przedszkolu przy ul.Żeromskiego 8,w dniu 27 sierpnia o godzinie 17.00.

Wtorek 25.09.2018

• Przedszkole Miejskie nr 1 w Pionkach