Nawigacja

Aktualności

 • Z powodów technicznych(problem z Google+ ) ostatnia, trzecia część zdjęć ze świątecznego spotkania w CALu z dn.14.12.2017 dostępna w zakładce(menu po lewej stronie) Album Fotograficzny.

  Przepraszamy za utrudnienia :))

 • 14.12.2017

  Jest taki dzień...Tymi słowami przedszkolaki przywitały swoich gości obecnych podczas corocznego , świątecznego spotkania.Anioły,śnieżynki,Mikołaje, renifery,pasterze, trzej królowie wyśpiewywali świątecznie piosenki , pastorałki oraz recytowali wiersze(nawet po włosku).Rodzice świetnie poradzili sobie podczas konkursów - udało się szybko zapakować prezenty, sklejanie łańcucha na choinkę okazało się bardzo łatwe, łowienie ryb poszło jak z płatka, a pierniki! To prawie dzieła sztuki cukierniczej.Spotkanie zakończyliśmy nakrywaniem wigilijnego stołu i wspólnym śpiewaniem kolędy "Pójdźmy wszyscy do stajenki".

 • 12.12.2017

  Dziękujemy serdecznie Państwu, Dzieciom  za ogromne zainteresowanie naszym świątecznym konkursem.Szopki to prawdziwe dzieła sztuki!Jesteśmy zachwyceni Waszmi pomysłami i zdolnościami.

  Chcieliśmy uwiecznić Wasze prace, by nawet po latach cieszyły nasze oczy.Wybór jest bardzo trudny....a głosowanie już jutro.

  Tą drogą pragniemy także zaprosić Państwa wraz z naszymi przedszkolakami na świąteczne spotkanie - jak pamiętacie , w czwartek o 17.00 widzimy się w pionkowskim CALu.Tego dnia ogłosimy wyniki konkursu.

 • Gratulujemy Kornelii Modelewskiej(z gr.III) zajęcia II miejsca w konkursie literacko - plastycznym"List do Św.Mikołaja" , w kategorii wiekowej 3- 5 lat. Konkurs organizowany był przez Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.Kornelia otrzymała pamiątkowy dyplom i wymarzony samochód dla lalki w kolorze fioletowo- różowym.

  Gratulacje dla Kornelii i jej mamy yes

 • 08.12.2017

  Poznaliśmy niektóre tajemnice starożytnego Egiptu, byliśmy wewnątrz piramidy i pałacu faraona,odgadywaliśmy znaczenie hieroglifów, znamy nazwę największej rzeki  i stolicy, wiemy też to i owo o Sfinksie, skarabeuszach i dawnym życiu egipcjan.Gościliśmy człowieka w turbanie.Udało nam się zespołowo wykonać naszą plastyczną wizję dawnego Egiptu.

  Wyżej wymienionego dokonały przedszkolaki z grupy IV i V.

  Fotografie w Albumi Picasa

Sobota 16.12.2017
liczba odwiedzin: 266950

Aktualności

Kontakt

 • Przedszkole Miejskie nr 1 w Pionkach
  ul.Żeromskiego 8, 26-670 Pionki
 • 694 623 445

Galeria zdjęć